Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

AKTUALNOŚCI - 06.04.2018

CERTYFIKATY Z ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

06.04.2018r. - w ramach projektu „Edukacyjne wsparcie uczniów w mieście Skórcz – kuźnią rozwoju” 8 uczniów zakończyło 160 godzinne zajęcia rozwijające z języka angielskiego, prowadzone przez pada Dariusza Kuziemko, testem TOEIC Bridge™.

TOEIC Bridge™ jest to test pisemny z ogólnego języka angielskiego dla osób na początkowych poziomach zaawansowania testujący rozumienie tekstu słuchanego i czytanego, przeznaczony dla tych, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym. Wszystkie zadania testowe to zadania zamknięte (uczeń wskazuje odpowiedź spośród zaproponowanych).
Test TOEIC Bridge™ mierzy znajomość języka angielskiego na poziomach od A1 po B1 wg skali ESOKJ/CEF czyli Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – Common European Framework of Reference for Languages. Jest to obiektywne i rzetelne narzędzie, uznawane na całym świecie, pozwalające mierzyć przyrost wiedzy w trakcie nauki i wskazywać kierunki dalszego rozwoju.

Informacja ze strony https://www.etsglobal.org/Pl/Pol


Świetny wynik (B1) uzyskało troje uczniów: Daria Grajewska, Jan Pater i Anna Wojciechowska, a pozostali wypadli bardzo dobrze. GRATULACJE!