Zespół Szkół Publicznych w Skórczu

PRACE UCZNIÓW

Pozytywne i negatywne skutki
globalizacji we współczesnym świecie
Pozytywne i negatywne skutki globalizacji we współczesnym świecie
Monika Michna (2007 r.)
Finalistka Konkursu na posła Sejmu Dzieci i Młodzieży 2007 woj. pomorskiego.
Opiekun Sebastian Marciniak.
Jeziora okolic Skórcza Jeziora okolic Skórcza
Mateusz Klak, Mariusz Reszka, Jarosław Szkołut, Mariusz Wałdoch (2007 r.)
III miejsce w czwartej edycji konkursu "Zaproś gości do swej miejscowości" (w internecie) zorganizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku i przeznaczonego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego.
Ludwik Friedrich - historia życia
Michalina Kolassa (2006 r.)
Wyróżnienie w VIII Konkursie Publicystycznym im. Edmunda Falkowskiego zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim.
Opiekun Paweł Nawrocki.
Serwis informacyjny Szkolnej Agencji Prasowej Kleks przy Szkole Podstawowej w Skórczu krótki zarys historyczny
Serwis informacyjny Szkolnej Agencji Prasowej "Kleks" przy Szkole Podstawowej w Skórczu - krótki zarys historyczny
Magdalena Derdowska (2006 r.)
Udział w VIII Konkursie Publicystycznym im. Edmunda Falkowskiego zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim.
Opiekun Paweł Nawrocki.
Skórcz wita Skórcz wita
Tomasz Majkowski i Paweł Loose (2005 r.)
Opiekun Sławomir Michnikiewicz.
Moje miasto, mój region - Skórcz i okolice Moje miasto, mój region - Skórcz i okolice
Mateusz Grzonka, Marcin Laskowski, Piotr Loose i Błażej Makiła (2005 r.)
III miejsce w drugiej edycji konkursu "Zaproś gości do swej miejscowości" (w internecie) zorganizowanego przez Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej w Gdańsku i przeznaczonego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego.
Plan miasta Skórcza Plan miasta Skórcza
Szymon Derdowski, Tomasz Majkowski Błażej Makiła, Rafał Kolaska (2004 r.)
Multimedialny plan miasta Skórcza wykonany z okazji 70 rocznicy uzykania praw miejskich.
Opiekun Sławomir Michnikiewicz.
Kociewie i okolice Kociewie i okolice
Robert Brożyna (2002 r.)
Wyróżnienie w konkursie Netowisko 2002 w kategorii Przewodnik ekoturystyczny po Kociewiu zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim.
Kociewie i Bory Tucholskie Kociewie i Bory Tucholskie
Rafał Borowski (2002 r.)